Дімміруемие світлодіодні стрічки

  • 31 жовтня 2018 12:45:01
  • Переглядів: 64

Дімміруемие світлодіодні стрічки: що це таке, в чому їх особливості?

Дімміруемие світлодіодні стрічки називають незамінним освітлювальним обладнанням для декорування інтер'єрних зон, підвісних стель, дзеркал, а також хуртовини. Крім того, такий різновид світлодіодних приладів застосовується не тільки в побуті, але і в професійному світловому оснащенні рекламних конструкцій, офісних приміщень, закладів громадського харчування. Діммірованіе - це абсолютно новий рівень використання світлодіодних приладів. Що дає використання даної технології, а також як вона реалізується?


Діммірованіе: як зробити використовуване обладнання більш досконалим за допомогою однієї деталі?

Світлодіодні світильники останнім часом набирають все більшої популярності - вони доступні, прості в установці і експлуатації, а також дозволяють реалізувати величезну кількість унікальних і ексклюзивних світлових рішень, нестандартних ефектів. Однак якщо, наприклад, світлодіодні лампи можна підключити безпосередньо, світлодіодним стрічок потрібні додаткові адаптери, до яких може відноситися блок живлення або диммер.


Якщо блок живлення - це, в більшості випадків, обов'язковий елемент, який дозволить підключити обладнання до мережі, то диммер - це необов'язковий елемент. Однак за допомогою цієї деталі перед користувачем відкриваються додаткові можливості. Дімміруемая світлодіодна стрічка - це той прилад, в якому можна самостійно змінювати яскравість світіння світлодіодів.


Особливості обладнання: різновиди сучасних диммеров

Існує одна з важливих причин популярності світлодіодних стрічок - можливість підключення до даного типу обладнання додаткових елементів, диммеров, які без проблем допоможуть змінювати яскравість освітлення своїми руками. Діммер можна інтегрувати тільки в систему освітлення зі світлодіодними стрічками, наприклад, звичайні енергозберігаючі лампи пристроєм доукомплектувати не вийде. В асортименті магазину представлено кілька різновидів диммеров. Вивчивши їх особливості, ви зможете підібрати відповідний:


Пасивні. В якості даних елементів можна експлуатувати змінні резистори. Дані різновиди диммеров дозволяють забезпечити найпростіший метод регулювання інтенсивності світіння. Що необхідно пам'ятати тим, хто збирається віддати перевагу цьому способу? При його використанні світлове обладнання може втрачати потужність при експлуатації, що призведе до швидкої виробленні ресурсу. Знижується енергоефективність.

Актівние.Данная різновид заснована на напівпровідникових приладах. Так, прилади можуть бути аналоговими або імпульсними. Перший варіант дозволяє підтримувати рівень електричного струму на одному рівні. В результаті, якщо виникають втрати потужності, вони будуть незначними. Однак при розсіюванні потужності світлодіоди можуть сильно грітися. Другий варіант - це більш сучасна модифікація, для створення якої були ретельно опрацьовані недоліки попередніх моделей.

Таким чином, зі сказаного вище можна зробити висновок, що найбільш ефективним і надійним варіантом, позбавленим недоліків є імпульсний диммер. Купуючи його, ви можете бути впевнені, що ресурс експлуатації стрічки не зменшиться.


Купити відповідні диммери для комплектації світлодіодної стрічки ви можете в нашому магазині. У каталозі представлені якісні та ефективні моделі за доступною вартості із зазначенням всіх необхідних характеристик.