Цоколь R7s

Цоколь R7s

Світлодіодна лампа R7s

 

Лампа світлодіодна, має цоколь R7s, - це тип led-ламп, з досить цікавою і не стандартною формою. Зовні ці лампи нагадують кукурудзяний качан, так як мають велику кількість світлодіодів, розташованих в спеціальних платах в кілька рядів (при наявності певної кількості ребер). R7s прийшли на заміну галогеновим лінійним лампам, які за експлуатаційними характеристиками відчутно поступалися світлодіодним приладам - вони перегрівалися, швидко виходили з ладу через стрибки напруги в мережі і негативно впливали на навколишнє середовище. Чого не скажеш про світлодіодні лампи.

 

Характерні особливості та переваги світлодіодних ламп R7s

Світлодіодні лампи R7s використовують, як правило, в світильниках прожекторні при висвітленні різних типів приміщень і вулиці, зокрема фасадів будинків, гаражів, присадибних ділянок, офісних і складських приміщень та ін.

Контакт цоколя даних ламп втоплений, довжина, світловий потік, колірна температура і потужність даного типу ламп може бути різною.

Серед домінуючих переваг ламп R7s слід виділити наступні:

• Економічність - споживають мінімальну кількість електроенергії.

• Довговічність - світять до 50000 годин, не виходять з ладу через стрибки напруги в мережі.

• Екологічність - не містять ртуті та інших небезпечних речовин, не виділяє небезпечні пари і не перегріваються.

• Легкість монтажу.

• Висока якість освітлення - лампи не мерехтять, не видають сторонніх звуків.

• Дозволяють організувати освітлення досить великої площі.

 

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент товарів від відомих виробників за вигідними цінами. У тому числі на нашому сайті ви можете замовити і купити світлодіодні лампи R7s. Доставка товару здійснюється по всій території України.

У даній категорії немає товарів.