Гірлянди

Гірлянда діодна 101 біла, 7м
Швидкий перегляд

Гірлянда діодна 101 біла, 7м

38 грн.

Код товару: 6578

Гірлянда діодна
Швидкий перегляд

Гірлянда діодна

522 грн.

Код товару: 5268

Гірлянда діодна 100 синя, 9м
Швидкий перегляд

Гірлянда діодна 100 синя, 9м

38 грн.

Код товару: 6575

Показано з 1 по 15 із 85 (6 сторінок)

Гірлянди

Яскраві сяючі вогники здатні підняти настрій і в свято, і в будній день. Лампочки на вулицях і в будинках створюють особливу атмосферу. У свята, новорічні та різдвяні, міста немов оповиті довгою гірляндою. Святкове освітлення додає навколишній дійсності ефекту чарів і магії. Тому новорічна гірлянда – невід’ємний атрибут в інтер’єрі будинків, офісів, торгових центрів, кафе тощо.

Види гірлянд

Часи, коли ялинки та фасади будівель прикрашали гірлянди зі звичайними лампочками, давно минули. Одна перегоріла лампочка ставала причиною несправності всієї гірлянди. Сьогодні ця проблема вирішена завдяки світлодіодній гірлянді, що складається зі світлодіодних лампочок, термін служби яких досягає п’ятдесяти тисяч годин. Діляться вони за низкою чинників – за місцем експлуатації, формою, кольором.

В залежності від місця експлуатації розрізняють гірлянди:

  • Вуличні. Такі гірлянди використовують для оформлення фасадів будівель, дерев, ліхтарів, зовнішніх підвісних конструкцій тощо. Кабель у них товщий і міцніший та не деформується під впливом перепаду температур.
  • Внутрішні. Ці вироби застосовують для оформлення інтер’єрів всередині приміщень (вікон, карнизів, новорічних ялинок тощо). У цих гірлянд провід набагато тонший.

Залежно від кольору розрізняють гірлянди:

  • кольорові та одноколірні;
  • з теплим і холодним свіченням.

Форми у гірлянд теж найрізноманітніші: пряма, бахрома, водоспад, дощик, сітка та інші. При бажанні ці гірлянди можна поєднувати. В асортименті нашої компанії ви знайдете моделі різної довжини у вигляді зірок, кристалів, ліхтариків, сніжинок, ялинок.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити світлодіодні гірлянди оптом і вроздріб. Висока якість наших товарів і прийнятні ціни стануть для вас приємним передсвятковим подарунком. Ви можете замовити доставку гірлянд по Львову і в інші міста України.