Контролери

Показано з 1 по 15 із 18 (2 сторінок)

Контролери
Джерела енергії необхідні у всіх без винятку сферах життєдіяльності людини. Вони застосовуються і в побуті, і на виробництвах. Для безперебійної роботи джерел енергії використовують спеціальні контролери заряду. Це пристрій управління працездатністю енергоприладів і режимами заряду та розрядження батарей, які знаходяться в їх складі.

Принцип роботи та види контролерів заряду

З назви пристрою зрозуміло, що основна його функція – контроль. Контролер заряду забезпечує тривалу працездатність приладів і захист від перевантажень.

        Різновидів контролерів багато. Це:

  • контролери для акумуляторів і сонячних батарей;
  • RGB-контролери для світлодіодних стрічок;
  • led SD Card контролери;
  • wi-fi контролери тощо.

Принцип роботи кожного з них схожий. Програма контролера відповідає за режими роботи приладу, для якого він призначений (розрядження/зарядження акумулятора, зміна яскравості та кольору освітлення, статичні/динамічні режими роботи тощо). У сучасних моделей в комплекті є пульт дистанційного керування. Тому, обираючи контролер, поцікавтеся типом управління. Завдяки дистанційці, вам не доведеться зайвий раз вставати з місця. Зверніть увагу на потужність і напруга приладу. Вони вказані в характеристиках і описі контролера.

У нашому інтернет-магазині представлені моделі контролерів із прекрасним співвідношенням ціна/якість. Можливі додаткові знижки. На сайті компанії «Новий світ» ви маєте можливість замовити і придбати контролери з доставкою по Львову та в інші міста України.