Модулі, лінійки

Виберіть підкатегорію

Корпус для лінзи
Швидкий перегляд

Корпус для лінзи

2 грн.

Код товару: 1812

Показано з 1 по 15 із 74 (5 сторінок)

Модулі, лінійки

Світлодіодна лінійка

Світлодіодні led лінійки - це аналог відомої всім led-стрічки, яка має світлодіоди та виткористоввується для створення світлотехнічного дизайну приміщень, фасаду будівель або басейнів. Також на базі лінійок чи модулів часто працюють вивіски, адже так зовнішня реклама привертає більше уваги.

Відмінність лінійки від стрічки полягає в тому, що перша має жорстку алюмінієву основу. Таке схематичне рішення високоефективне з тієї причини, що основа є власним радіатором. Довжина лінійки складає 1 метр, а ширина – 12 мм. Для виготовлення системи підсвічування чи вивіски Львів часто застосовують лінійки, бо вони мають світлодіод із ланцюгами, які обмежують напругу. Монтаж здійснюється легко, часто її достатньо просто приклеїти на клейку підставку. При необхідності лінійку можна розрізати по мітках, що нанесені на її поверхню.

Світлодіодні лінійки використовують:

  • на складах,
  • в магазинах і торгових центрах,
  • в нічних клубах,
  • у виставкових залах,
  • в громадському транспорті,
  • на підприємствах,
  • на парковках тощо.

Світлодіодний модуль

Якщо Ви хочете купити світлодіоди, щоб легко, швидко та надійно зробити підсвічування інтер'єру або Вам потрібна рекламна вивіска, то на допомогу прийдуть модулі. Це лита конструкція, основою якої може бути метал або пластмаса. Плата має світлодіоди ціна яких може різнитись. Зовні вона заливається силіконом, що забезпечує надійність і довговічність модуля.

Лед модуль кріпиться до будь-якої пласкої поверхні завдяки липкій стрічці. Також його можна фіксувати за допомогою саморізів. Led модуль – це універсальне джерело світла. Він може бути як матриця, мати різні розміри, конфігурацію, ступінь захисту та потужні світлодіоди. Компактні розміри світлодіодних модулів дозволяють застосовувати їх в умовах обмеженого простору. Кластери швидко з'єднуються в шлейф, легко монтуються на поверхні будь-яким доступним способом. Система модулів адаптується під різноманітні освітлювальні завдання. Для підсвітлення можна використати моделі з вузьким променем світла, а для рівномірного освітлення – з широким кутом розсіювання світла.

Світлодіоди купити для вивіски на магазин можна за доступною ціною. Модулі мають конструкцію з одного або більше світлодіодів, розміщених на платі. Вони часто використовуються для декоративного підсвічування деталей інтер'єру, торгового обладнання. Також широко застосовуються в ландшафтному дизайні, їх використовує візуальна реклама. Модулі характеризуються низьким енергоспоживанням, надійністю роботи і тривалим терміном експлуатації. Світлова реклама, вивіски для магазинів, величезні світлові букви – у всіх цих конструкціях лед-продукція є незамінною. Наприклад, у світлових боксах встановлене джерело світла, яке й висвітлює лицьову поверхню. Їх застосовують як рекламні вивіски або декорації в інтер'єрі.

Світлодіодні лінійки та модулі можна використовувати для освітлення приміщень, в якості рекламних вивісок і декорацій для втілення цікавих дизайнерських рішень. Їх можна легко купити у Львові та багатьох інших містах України. Світлодіоди добре переносять низькі температури, мають високу міцність і без проблем поєднуються в схемах.