Підвісні

Код товару: 7866

0

2138 грн.

На складі

Люстра - BG LUX 3-X 40W E27 (Мотоцикл)- створить затишок та атмосферу у будь-якому приміщенні. Викор..

Код товару: 7087

0

692 грн.

На складі

Красиві, стильні, високотехнологічні освітлювальні пристрої Nowodvorski завоювали серця покупців зав..

Код товару: 8130

0

2705 грн.

Під замовлення

Красиві, стильні, високотехнологічні освітлювальні пристрої Nowodvorski завоювали серця покупців зав..

Код товару: 7956

0

805 грн.

Під замовлення

Красиві, стильні, високотехнологічні освітлювальні пристрої Nowodvorski завоювали серця покупців зав..

Підвісні

Під який стиль пасуватиме підвісний світильник?

Ще зовсім недавно дизайн більшості світильників підвісного типу був доволі одноманітним і підходив переважно під класичний інтер'єр. Проте ситуація міняється доволі стрімко і в наш час купити підвісний світильник можна практично під будь-який стиль і на будь-який смак. До прикладу, під дизайн приміщення в стилі лофт підійдуть конструкції з різноманітними геометричними формами чи поєднанням різноманітних матеріалів: метал, бетон і ін.; для класичного житла чудовим рішенням стануть підвісні світильники з оригінальними плафонами чи абажуром; для кухні ідеально підійде широка напівсфера. Якщо ж Ви бажаєте додати Вашому помешканню оригінальності і шику, радимо розглянути варіант встановлення люстри. Разом з тим, за сферою призначення стельові світильники не обмежуються лише житловими приміщеннями, адже підвісне кріплення мають деякі промислові світильники і навіть вуличні світильники. Сучасні світлодіодні технології відкривають широкі можливості для дизайнерів, відповідно в нашому асортименті Ви знайдете і зможете купити не лише стельові підвісні світильники звичних форм і конструкцій, але й вироби з доволі оригінальними рішеннями і польотом фантазії, котрі однозначно привертатимуть увагу кожного, хто завітає до Вас у гості. А для любителів стилю лофт цікавими будуть світильники підвісні з лампою Едісона, котрі підкреслять гармонійність і витриманість Вашого loft-помешкання.

Особливості і переваги підвісних світильників

Конструкція більшості підвісних світильників передбачає наявність плафона або розсіювача у формі абажура, що робить пучок світла більш направленим, відповідно використання такого типу освітлення виправдане в відносно невеликих приміщеннях, або ж з поєднанням кількох джерел світла (у цьому випадку підвісний світильник стає хорошим інструментом для зонування площі). При виборі світильника з підвісною конструкцією важливо звернути увагу на його технічні характеристики, особливо специфіку кріплення і вагу, адже в залежності від використаного матеріалу і масивності елементів вага такого виробу може сягати від кількох десятків грамів до кількох кілограмів, а значить передбачене Вами кріплення на стелі повинне бути розрахованим на відповідні параметри. Також важливо, перш ніж оформляти замовлення, уточнити необхідну для вас потужність - якщо у випадку вибору світильника під один з поширених цоколів (до прикладу, лампу Е27) Ви зможете підібрати і вкрутити лампочку необхідної потужності, то світлодіодний світильник з вбдованими LED-елементами варто купити з заздалегідь узгодженою потужністю. 

Якщо Ви бажаєте купити підвісний світильник дешево, пропонуємо Вам розглянути варіанти у пластиковому корпусі, котрі зазвичай найбільш доступні по ціні, проте оригінальні і цікаві по своєму зовнішньому вигляду. Для тих, кому статусність і імідж є набагато важливішими, аніж низька ціна, підвісні світильники з металу, дерева та поєднання різноманітних матеріалів відкриють цілий світ можливостей для одновлення свого помешкання та надання йому нового дихання (вірніше, нового світла). Незалежно від того, облаштовуєте Ви невелику класичну квартиру, великий творчий простір в лофт-стилі чи великий будинок з оригінальними інтер'єрними рішеннями, в інтернет-магазині Нове Світло Ви безперечно знайдете і зможете замовити підвісний світильник, котрий максимально відповідатиме Вашим побажанням по вартості, зовнішньому вигляду і технічним характеристикам. А якщо чогось не вдалося знайти - звертайтеся і ми з радістю допоможемо Вам у пошуку і виборі!