З датчиком руху

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

З датчиком руху

Прожектор з датчиком руху

Вуличне освітлення за умови неправильного та нераціонального використання джерел світла може стати недешевим задоволенням. Та не в тому випадку, коли мова йде про прожектор з датчиком руху – це синонімом економії. Для освітлення вечірньої та нічної пори прибудинкової території не завжди потрібно аби світло було постійно ввімкненим. Це потрібно лише тоді, коли вам необхідно зайти до двору, пройтися територією своєї присадибної ділянки чи територією підприємства (якщо мова йде не про приватне використання) тощо. Автоматичне увімкнення/вимикання ліхтаря із датчиком руху допоможе заощадити чималі кошти.

Окрім освітлювальної, такі прожектори виконують ще й охоронну функцію. Адже датчики руху вуличного прожектора спрацьовують не лише на вас, але й на присутність на території сторонніх.


Які прожектори обрати

Коли виникає потреба купити прожектор з датчиком руху, багато хто не замислюється над тим, що окрім різних датчиків руху, можна обрати ще й різні прожектори. Чи є різниця між звичайним світильником з датчиком руху та світлодіодним прожектором з датчиком руху? Є, і неабияка. Світлодіодний прожектор – це led лампа, яку можна застосовувати на вулиці, бо вона має ряд переваг перед звичайною лампою.

Ось лише декілька основних плюсів світлодіодних led прожекторів:

 ·   Економічність. Led прожектор споживає значно менше електроенергії, а разом із датчиком він зробить витрати на електрику мінімальними.

 ·   Надійність. Ці лампи мають тривалий термін експлуатації.

 ·   Ефективність. Такий прожектор прекрасно підійде для освітлення за межами приміщення, тому що стійкий до агресивних зовнішніх впливів і працює за будь-яких погодних умов.


Особливості світлодіодних прожекторів із датчиками руху

 ·   Завдяки надійності корпусу такі ліхтарі захищені від потрапляння до них пилу, бруду та вологи. Це дозволяє їм слугувати довго та якісно.

 ·   Можливе використання різних модифікацій таких прожекторів. Зокрема, вони можуть бути монохромними та багатоколірними.

 ·   Подальше використання таких приладів не потребує додаткових фінансових витрат на їхнє обслуговування.

 ·   Компактність таких прожекторів дає можливість відмовитись від використання складних та габаритних освітлювальних конструкцій.

Купити прожектор з датчиком руху можна на нашому сайті. Спеціалісти нашої компанії допоможуть обрати потрібну вам продукцію з відмінним співвідношенням якості та ціни.