Люстри

Код товару: 6441

0

210 грн.

На складі

Світильник підвісний метал Horoz Tesla Е27 бронза - прекрасний освітлювальний прилад для внутрішньог..

Код товару: 7087

0

692 грн.

На складі

Красиві, стильні, високотехнологічні освітлювальні пристрої Nowodvorski завоювали серця покупців зав..

Код товару: 6443

0

210 грн.

На складі

Світильник підвісний метал Horoz Tesla Е27 хром - прекрасний освітлювальний прилад для внутрішнього ..

Код товару: 6444

0

210 грн.

На складі

Світильник підвісний метал Horoz Tesla Е27 чорний - прекрасний освітлювальний прилад для внутрішньог..

Код товару: 6442

0

210 грн.

На складі

Світильник підвісний метал Horoz Tesla Е27 золото - прекрасний освітлювальний прилад для внутрішньог..

Код товару: 6440

0

210 грн.

На складі

Світильник підвісний метал Horoz Tesla Е27 мідь - прекрасний освітлювальний прилад для внутрішнього ..

Код товару: 7089

0

1195 грн.

Під замовлення

Світильник підвісний LUMINEX 81054 - прекрасний освітлювальний прилад для внутрішнього використання,..

Код товару: 7467

0

912 грн.

Під замовлення

Білий підвісний LED-світильник Maxus 1-FPL-006-01-C-WH — це стильна модель для зонального освітлення..

Код товару: 8130

0

2705 грн.

Під замовлення

Красиві, стильні, високотехнологічні освітлювальні пристрої Nowodvorski завоювали серця покупців зав..

Код товару: 7956

0

805 грн.

Під замовлення

Красиві, стильні, високотехнологічні освітлювальні пристрої Nowodvorski завоювали серця покупців зав..

Код товару: 7090

0

2475 грн.

Під замовлення

Світильник підвісний TK LIGHTING 11840 - прекрасний освітлювальний прилад для внутрішнього використа..

Код товару: 7091

0

615 грн.

Під замовлення

Світильник підвісний TK LIGHTING 11952 - прекрасний освітлювальний прилад для внутрішнього використа..

Люстри

Коли ми робимо у квартирі ремонт, то часто виникає потреба вибрати освітлювальні прилади. Звичайно, це серйозна та важлива деталь загального інтер'єру, до вибору якого потрібно підійти з усією відповідальністю. Адже люстра вибирається не на рік і не на два, а швидше за все, вона залишиться у приміщенні хоча б на десятиліття.

5 головних порад: на що варто звернути увагу при виборі люстри

Якщо Ви вирішили купити люстру у Львові чи іншому місті, то:

  • Визначтеся з площею, яку необхідно освітити. В залежності від цього буде зробити вибір на користь потужності освітлювального приладу. Відтак люстра на кухню швидше буде мати меншу потужність, ніж люстра в зал. Наприклад, вітальня – це та кімната, де зазвичай ми відпочиваємо, приймаємо гостей, читаємо, дивимося телевізор або займаємося рукоділлям, тому потужність освітлення повинна бути доволі високою, за нормами це 150-300 Вт. Для кухні середніх розмірів потужність повинна становити 120-150 Вт.
  • Хорошим варіантом стане поєднання точкових світильників, які розподіляються по всій площі кімнати, а також люстри купити яку потрібно для того, щоб створити загальне освітлення. Також багатьом підійде рішення з настінним бра або торшером, таким чином, вийде багаторівневе освітлення, яке можна використовувати як окремо, так і разом.

Рівень освітлення в приміщенні – один із найважливіших факторів, який впливає на психологічний аспект перебування людини в кімнаті. Наприклад, в погано освітленому, приглушеному та тьмяному приміщенні людина починає швидко дратуватися, на підсвідомому рівні виникає почуття страху та безвиході. А в занадто яскравій кімнаті може виникнути почуття дискомфорту та бажання швидше залишити приміщення. До того ж такі умови будуть згубно впливати на зір.

  • Завчасно передивіться люстри фото, щоб обрана Вами гармонійно підходила до інтер’єру. Звичайно, хочеться, щоб світильник радував око, прикрашав приміщення та створював затишну атмосферу. Для цього необхідно підібрати такий стиль люстри в спальню чи люстри на кухню, щоб він сприятливо вписувався у створену Вами атмосферу.

Цікаво виглядає гра на контрасті, але зазвичай освітлювальний прилад підбирають у відтінках інтер’єру конкретної кімнати. Важливо враховувати і те, яку фактуру матимуть плафони для люстр Львів – вони можуть бути скляні, кришталеві, пластмасові або тканинні.

  • Визначтесь із розміром люстри в дитячу кімнату чи будь-яку іншу, якістю її виробництва, а також кількістю плафонів. Вибирайте такий світильник, який не виглядатиме занадто великим або, навпаки, занадто мініатюрно, скрізь потрібна золота середина.

Вагаєтеся: «Куплю люстру стельову чи підвісну»? Якщо Ваше приміщення має високі стелі (більше 3 м), то краще вибрати підвісні світильники. У стандартних приміщеннях можна сміливо встановлювати стельові люстри кришталеві чи з іншого матеріалу, орієнтуючись на техніку безпеки та красу декору.

  • Переглядаючи каталог люстр, звертайте увагу на цоколь для лампочок. Краще, щоб він був стандартного діаметра, адже в іншому випадку буде важко підібрати лампи. Пам'ятайте, що краще переплатити при покупці люстри Київ, але бути впевненим в її якості та безпеці, ніж потім постійно відчувати дискомфорт.

Від типу освітлення, а також від краси самого світильника залежить затишок і гармонія всієї кімнати. Можна купити в будь-якому місці хороші люстри Львів також не став виключенням, там є багато салонів освітлювальних приладів. Своїм розмаїттям кольорів, фактур і візерунків зможуть здивувати навіть найбільш витонченого покупця. Підібравши все правильно та доречно, Ви зможете власними руками створити затишний простір, куди захочете повертатись знову і знову.⁠