Промислові

Скоба Electrum Т8
Швидкий перегляд

Скоба Electrum Т8

Хіт

10 грн.

Код товару: 1814

Показано з 1 по 15 із 47 (4 сторінок)

Промислові

Світильники промислові

Коли мова йде про організацію освітлення в великих промислових приміщеннях, на допомогу прийдуть промислові світлодіодні світильники (або ж промислові лед світильники). Адже для виробничих приміщень важливо не тільки забезпечити високу якість освітлення, а й зекономити електроенергію. Актуальність економії особливо гостро відчувається в цехах підприємств, супермаркетах, складських приміщеннях тощо. Бо зазвичай тут відсутні природні джерела денного світла.


Основні види та особливості промислових світильників

Найбільш уживані в великих приміщеннях зі значною площею та високими стелями стельові та настінні освітлювальні прилади. Світильники на стелі забезпечують достатню освітленість і є основним джерелом світла на великих промислових об’єктах. Настінні моделі використовують в якості додаткового джерела освітлення (наприклад, для освітлення конкретної зони).

В залежності від типу кріплення розрізняють такі стельові моделі:

накладні;

вбудовані;

підвісні.

Останню модель найчастіше використовують для високої стелі.

Також виокремлюють різновиди промислових світильників залежно від умов експлуатації. Зокрема це:

внутрішні світильники (використовують всередині приміщень);

вуличні світильники (використовують на вулиці).

За технологічними особливостями виокремлюють:

led-світильники;

люмінесцентні;

натрієві.

Для виробництва таких світильників використовують різноманітні матеріали, серед яких алюміній, скло, метал, пластик. 


Основні переваги промислових моделей

Промислові світильники – невід’ємний елемент ефективної роботи будь-якого підприємства. І все завдяки їх перевагам над звичайними моделями.

Довговічність та економічність. Ціна на промислові моделі освітлювальних приладів порівняно невисока, а вигоди для підприємства очевидні. Цілодобове використання в цехах, офісних, складських та інших приміщеннях вимагає економії. Ці світильники слугують довго та дозволяють оптимізувати витрати електроенергії. Часто під час продажу на них надається гарантія від виробника.

Надійність. Усі моделі промислових приладів мають надміцну конструкцію та захищені від впливу негативних зовнішніх факторів. Зокрема, перепади температури.

Висока якість освітлення. Промислові моделі мають потужну силу світлового потоку, а тому забезпечують яскраве та якісне освітлення навіть у дуже великих приміщеннях.

В нашому інтернет-магазині ви маєте змогу купити якісні промислові світильники. Доставляємо по Львову кур’єром.