Стельові

Виберіть підкатегорію

LED світильник Global SPN 6W тепле світло (1-SPN-003-С)
Швидкий перегляд

LED світильник Global SPN 6W тепле світло (1-SPN-003-С)

Хіт
Акція

80 грн. 87 грн.

Код товару: 2226

Показано з 1 по 15 із 809 (54 сторінок)

Стельові

Стельовий світильник

Світильники на стелю – один із найбільш уживаних освітлювальних приладів. Їх використовують майже усюди – в житлових приміщеннях, майстернях, офісах. А найбільшої популярності серед них набув світильник світлодіодний стельовий. Мабуть тому, що led-лампа вважається надійним та найбільш економічним джерелом світла.


Основні переваги стельових світильників

Сучасні прилади освітлення вже давно виконують не тільки свою основну функцію – світити, а й стали одним із основних дизайнерських інструментів. За допомогою стельових світильників можна по-різному обіграти простір та колір приміщення, створювати світлові акценти.

В цілому ж можна виокремити декілька основних переваг світильників для стелі:

Простота. Конструкція цих приладів освітлення настільки проста, що це дозволяє вибирати та встановлювати їх без особливих проблем. Монтаж цього типу світильників не викликає особливих труднощів, а самі вироби невибагливі в обслуговуванні під час експлуатації.

Компактність. Зазвичай ці світильники мають невеликі розміри. Це дозволило їм стати хорошою альтернативою масивним люстрам, які не завжди вписуються в інтер’єр невеликих приміщень із низькими стелями. Найкомпактніший різновид – точкові світильники.

Поліфункціональність. В першу чергу, мова йде про цільове призначення цього типу світильників. Вони можуть стати джерелом денного світла, можуть бути елементом дизайну приміщення, підсвічувати окремі зони кімнати. По-друге, їх можна використовувати всюди – у вітальні, спальні, на кухні, в магазині чи гаражі.

Варіативність. Форм та моделей стельового світильника безліч. Він є і круглий, і квадратний, і трикутний. Це світильники з металу, зі скла, з дерев’яними деталями або елементами текстилю. Безліч стилів – від класики до хай-теку – дозволяє використовувати ці світильники в будь-якому інтер’єрі.


Основні різновиди стельових світильників

Якщо вам необхідно купити стельовий світильник, слід знати, які вони існують. В залежності від конструктивних особливостей або призначення виокремлюють декілька основних різновидів. Зокрема, за конструкцією вони бувають:

накладні;

вбудовані;

підвісні.

За своїм функціональним призначенням:

офісні;

декоративні;

для ванної кімнати;

для дитячих.

За технологічними особливостями:

світлодіодні або led;

галогенні;

люмінесцентні;

з лампою розжарювання.

Наш інтернет-магазин пропонує стельові світильники, ціна та якість яких вас приємно здивує. Можлива доставка кур’єром по Львову.