Накладні

Показано з 1 по 15 із 45 (3 сторінок)

Накладні

Чому варто обрати накладні світильники

Коли в завданні організації якісного освітлення приміщення важливим критерієм виступає ціна, накладні світильники є першим варіантом, котрий варто розглянути. Багатоваріантність рішень і форм (накладними можуть бути як великі промислові світильники, так і компактні точкові лампи), легкість конструктції і простота монтажу, що дозволяє кріпити накладний світильник на будь-яку стелю - гіпсокартон, дерево, бетон і ін. Все це разом дає цілком чітке розуміння того, наскільки доцільним буде рішення купити накладний світильник для створення світлого і просторого формату Вашого приміщення.

Відмінність і особливість світильників накладного типу

Як окрему групу, накладні світильники від інших від інших елементів освітлення відрізняє лише спосіб монтажу і в більшості випадків легкість самої конструкції. По усіх інших критеріях - цільове призначення, типи ламп, потужність, ціна, накладні світильники тісно пов'язані з іншими видами світлотехнічної продукції. До прикладу, смарт-світильники цілком (і доволі часто) можуть бути накладними, при цьому в окрему категорію вони виділені за критерієм можливостей керування і створення різноманітних сценаріїв освітлення.

Переваги і особливості накладних світильників

У той час як врізні світильники є майже непомітними і знаходяться практично на одному рівні зі стелею, накладний світильник за рахунок специфіки монтажу дещо товстіший, відповідно в невеликому приміщенні він візуально "з'їдає" значну частину простору. Проте, при вдало підібраній моделі, накладний світильник стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єрного стилю - класичний, хай-тек, лофт, модерн і ін. 

Універсальність використання є однією з найбільших переваг і причин, чому вам варто саме накладний світильник замовити для забезпечення якісного і надійного освітлення як вдома, так і на об'єктах промислового призначення (магазини, офіси, склади і виробничі площі).  Різноманітьсь розмірів і форм на будь-який смак і технічні вимоги, ціна на будь-який бюджет і простота монтажу - все це беззаперечні переваги, завдяки яким варто обрати світильник з накладним кріпленням. 

Процес вибору може викликати чимало запитань, на які Ви отримаєте вичерпну і оперативну відповідь, звернувшись до наших консультантів.