Smart світильники

Показано з 1 по 15 із 22 (2 сторінок)

Smart світильники

Smart світильники - стандарт для сучасного житла

В час, коли нас оточує розумна техніка - порохотяги, холодильники, обігрівачі, пральні машини і ін., котрі самі чудово знають, як виконувати свої функції, майже нормою для дому є Смарт-світильник, котрий є одночасно як гарним доповненням до Вашого інтер'єру, так і вагомим інструментом для створення комфорту і затишку в Вашому помешканні. А завдяки динамічному розвитку технологій в сучасному світі, купити розумний світильник - не так вже й дорого, враховуючи цілий ряд переваг, котрі Ви отримаєте за цю ціну.

Переваги розумного освітлення

Головною і найважливішою перевагою, заради якої варто замовити розумний світильники чи Smart люстру - це, звісно ж зручність і комфорт, адже сама назва говорить про те, що розумний світильник, на відміну від звичайних, не просто вмикається і вимикається, а вміє самостійно виконувати певні сценарії. До прикладу, вмикання зранку, коли Ви зазвичай прокидаєтеся і перехід в легке, м'яке освітлення (режим нічної лампи) уночі, коли Ви засинаєте. Керування з пульта і можливість задання різноманітних сценарії - безперечно є першочерговою причиною купити Smart світильник.

Інша, не менш важлива причина для покупки - економія. Як часто Ви залишали увімкнене світло на весь день, коли поспіхом виходили з дому? Можливо це й не Ваш випадок, проте такі люди бувають :). За певний час з таких поодиноких випадків назбирується чималенька сума за використану електроенергію. Розумний світильник цього не допустить, адже вимкнеться автоматично в заданий час. А використання сучасних світлодіодних ламп і LED-технологій робить світильник достатньо економним навіть в максимальному режимі його роботи.

Причини придбати смарт-світильник саме у нас

Якщо Ви маєте намір замовити Smart світильник, то є декілька причин оформити покупку в інтернет-магазині Нове Світло.

- По-перше, ми працюємо лише з перевіреними виробниками і постачальниками, відповідно надаємо гарантію на всю пропоновану продукцію.

- По-друге, у нас дуже кваліфіковані, привітні і відповідальні консультанти - зверніться до нас і Ви зможете отримати детальну і вичерпну інформацію про обраний Вами розумний світильник чи будь-яке інше освітлення, котре Вас зацікавило.

- По-третє, наш асортимент надзвичайно широкий і під будь-які Ваші запити знайдеться відповідний товар, котрий задовільнить Ваші потреби. До прикладу, поряд з розумним світильником чудово виглядатимуть елементи інтер'єру, підсвічені світлодіодною стрічкою а для керування сценаріями в нагоді стануть різноманітні пристрої керування.

Будь-який Ваш вибір розумного освітлення буде правильним рішенням, якщо Ви довірите нам виконання Вашого замовлення.