Трекові

Показано з 1 по 15 із 23 (2 сторінок)

Трекові

Трекові світильники

Трекові світильники, вони ж шинні або поворотні, – це динамічні освітлювальні led-системи, унікальні в своєму роді, тому що дозволяють не тільки змінювати кут нахилу світильника, а й місце його розташування. Відбувається це завдяки спеціальним шинопроводам або ж трековим шинам, в які, власне, і встановлюються світлоелемент.

Конструкція й типи світлодіодних трекових світильників

Трековий світильник – це ціла система, що складається з цілого ряду елементів. Стандартний трековий комплект, як правило, складається з рейки або шинопровода, прожектора зі змінною лампою та перехідників. Шинопровід може бути однофазним, двофазним або трифазним. А на одній рейці можна закріпити як один прожектор, так і декілька.

Використовують трекові системи в різних типах інтер’єрів – для дому, для магазину, в офісах, у виставкових павільйонах, на складах тощо.

Ці світильники відрізняються за розмірами та типом кріплення й мають декілька різновидів. Зокрема їх поділяють на:

• стельові (кріплять до стелі);

• настінні (кріплять на стіну).

За типом монтажу трекові світильники бувають:

• врізні;

• підвісні;

• накладні;

• вбудовані.

Як правило, на ринку представлені трекові світильники у двох кольорах – чорні та білі.

Переваги трекових систем

• Мобільність. Ці світильники можуть бути зафіксовані в будь-якому місці, на будь-якій висоті, в будь-який час зняті або знову встановлені й підключені на шинопроводі. В процесі експлуатації можна неодноразово змінювати положення світильника без зайвих монтажних процесів.

• Різноманітність. За допомогою трекових світильників можна створювати різні світлові акценти. Вони служать і джерелом розсіяного світла, і елементом спрямованого світлового потоку. На рейці можна закріпити прожектори різного типу, потужності та розміру.

В нашому інтернет-магазині ви можете замовити трекові світильники за вигідними цінами. Недорого купити трекові світильники можна оптом і в роздріб.