Точкові

Код товару: 7690

0

284 грн.

На складі

Точковий LED-світильник MAXUS SDL 3-step квадратної форми (1-MAX-01-3-SDL-09-S) — це розробка 2018 р..

Код товару: 7688

0

284 грн.

На складі

Точковий LED-світильник MAXUS SDL 3-step круглої форми — це розробка 2018 року. З ним не доведеться ..

Точкові

Точкові світильники

Особливу популярність у величезному асортименті освітлювальних приладів сьогодні мають точкові світильники. Завдяки своїй простоті, мініатюрності та відносній дешевизні вони знайшли своє застосування в переважній більшості сучасних інтер’єрів. Їх застосовують при організації освітлення як у житлових, так і в нежитлових приміщеннях. Сучасні кухні, зали, вітальні, ванні кімнати прикрашають точкові світильники різних конструкцій і форм.

Що таке точковий світильник

Як і більшість сучасних освітлювальних приладів, точкові світильники вражають розмаїттям форм, розмірів і конструкцій. Найчастіше цей вид світильників встановлюють на стелю, але застосовувати його можна не тільки в якості стельового світильника, але і для підсвічування меблів та інших елементів інтер’єру.

Точкові світильники підходять для будь-якого типу стель – для натяжних стель, для стель із гіпсокартону і звичайних стель. Залежно від типу стелі, на якому монтують і підключають світильники, розрізняють такі конструктивні підвиди точкових світильників:

• накладні;

• врізні;

• вбудовані.

У точкових світильниках застосовують світлодіодні лампочки, які на сьогоднішній день є найбільш вигідним рішенням. Led-лампа має низку переваг, основними серед яких є економічність і екологічність.

Виготовляють точкові світильники з металу, пластику, скла тощо, тому такі світильники можна підібрати під будь-який дизайн інтер’єру.

Переваги точкових світильників

• Мініатюрність.

• Різноманітність форм.

• Світлове зонування простору.

• Простота монтажу.

• Довговічність і функціональність.

Купити точкові світильники за вигідними цінами можна в нашому інтернет-магазині. На нашому сайті ви знайдете велику кількість моделей точкових світильників високої якості.