Вивіски

Показано з 1 по 15 із 35 (3 сторінок)

Вивіски

Світлодіодна вивіска

Якісна зовнішня реклама – запорука не тільки привабливого вигляду будівлі, але й один з основних способів привернути увагу потенційного клієнта до будь-якого закладу. Яскрава рекламна вивіска не залишає без уваги перехожих і вважається одним із найефективніших елементів реклами.


Яку вивіску обрати

Якщо виникає потреба в візуальній рекламі того чи іншого закладу, слід проаналізувати, які різновиди світлової реклами існують. Зазвичай світлодіодну вивіску обирають залежно від мети, яку вона має виконувати. Найбільш уживані моделі:

табло (чорна матриця із різнокольоровими світлодіодами, широко використовується майже у всіх сферах, де є необхідність рекламної підсвітки – на магазині, салоні краси, виставковій залі тощо);

панелі (світлодіодні дошки для кафе, нічних клубів, барів, де рівень освітлення невисокий);

біжуча стрічка (надпис на цій моделі рухається, найчастіше їх використовують для реклами магазину, банків, вокзалів, аптек із метою привернути увагу до цін, послуг, асортименту тощо).

Усі ці зразки led-підсвітки надзвичайно популярні, бо мають безліч переваг. У випадку, коли стандартний дизайн вивіски не вписується в стилістику закладу, можна замовити її виготовлення за індивідуальним зразком, обравши потрібні кольори, розмір, форму, режими світіння тощо.


Основні переваги світлодіодних вивісок

Економічність. Так як led-вивіски потребують доступу до джерел електроенергії, економія – одна з ключових їх переваг. Вони споживають електрику в надто малій кількості.

Довговічність. Термін служби світлодіодної вивіски в середньому становить 10-12 років.

Висока якість. Зазвичай такі вивіски виготовлені з високоякісних матеріалів. Це обумовлене умовами їх експлуатації. Вивіски використовують при різних температурних режимах та за різних погодних умов.

Екологічність. Led-вивіски не містять шкідливих речовин та не випромінюють шкідливих променів.

Варіативність. Широкий діапазон кольорів, форм та моделей дозволяє підібрати вивіску для будь-якого фасаду чи інтер’єру.


В нашому інтернет-магазині можна купити світлодіодні вивіски високої якості, ціна яких приємно здивує. Доставка товару здійснюється по всій Україні. По місту Львову можлива доставка кур’єром.